Диодни ленти комплект 10 бр/pcs 39-3535LED-60EA - D1GE-390SC
14-ДНЕВНО БЕЗПЛАТНО И ЛЕСНО ВРЪЩАНЕ
Ако получите днес, последният ден за връщане на този артикул ще бъде 28 May
Secure payment via:
Payment on delivery Pay with Visa Pay with Mastercard Pay with bank transfer Pay with bank transfer
Delivery to anywhere in the world:
Status
In stock
Магазин: София, Младост 4
Available quantity
4
Condition
NEW / НОВ
Волтаж (V)
3
Диоден комплект (брой ленти)
10
Диоди брой (на ред)
12
Дължина в см (по ленти)
76.6
Description
12 Diodes-3V size:76.6 cm 1Set=10pcs(5A+5B)Panel:DE390BGM-C1, 39-3535LED-60EA-R, D1GE-390SCB-R1, 39-3535LED-60EA-L, D1GE-390SC SAMSUNG 39 "UN39FH500F,Un323Eh4003F: LED D1GE-390SCB-R1 D1GE-390SCA-R1 39-3535LED-60EA-L UA39EH5003R 6 + 6 LEDS,
Product code
LED Backlight 39-3535LED-60EA D1GE-390SC set10pcs
Barcode
046106
Brand / Manufacturer
SLINE 0804
SIMILAR PRODUCTS