STP4NB100  TO-220
14-ДНЕВНО БЕЗПЛАТНО И ЛЕСНО ВРЪЩАНЕ
Ако получите днес, последният ден за връщане на този артикул ще бъде 27 май
Сигурно плащане чрез:
Наложен платеж Pay with Visa Pay with Mastercard Pay with bank transfer Pay with bank transfer
Доставка до всяка точка на света:
Статус
В наличност
Магазин: София, Младост 4
Налично количество
3
Състояние
NEW / НОВ
Описание
MOS-N-FET 900V 3A 100W <5E3 ,