TK15A60U TO-220F
14-ДНЕВНО БЕЗПЛАТНО И ЛЕСНО ВРЪЩАНЕ
Ако получите днес, последният ден за връщане на този артикул ще бъде 27 май
Сигурно плащане чрез:
Наложен платеж Pay with Visa Pay with Mastercard Pay with bank transfer Pay with bank transfer
Доставка до всяка точка на света:
Статус
В наличност
Магазин: София, Младост 4
Налично количество
10+
Състояние
NEW / НОВ
Описание
MOS-N-FET 600V 15A Rds(on):0.24ohm 40W ,