MOTOR CCM09-120L2-5
Баркод
030593
Марка / Производител
JVC
АНАЛОГИЧНИ ПРОДУКТИ
По заявка
MOTOR EG-500KD-2B 12V L 2 speed
MOTOR 12V ляв EG-500KD-2B
Електродвигател DC 12V,ляв-малък CCW d35x25mm,2-скорости,1600/3200 rpm,ос d2x9mm,EG-500KD-2B Electric motor DC 12V, left small CCW d35x25mm, 2-speed, 1600/3200 rpm, axis d2x9mm, EG-500KD-2B,71807623,MMU-5B2WA1L,MMA-6B2LWF;X-3390-801-1;
По заявка
MOTOR CCM09-120L2-5
Мотор 12V CCM09-120L2-5
Код: MOTOR CCM09-120L2-5
CCM09-120L2-1 motor, 12 V DC, CCW, 2000-4000 RPM MT-82; AH81-00422A MOTOR ASS'Y;
MOTOR 12V Left
MOTOR 12V Left
Код: MOTOR 12V Left
Motor 12V Left 1 Speed 2400 RPM Size 33mm X 25mm X 2mm Spindel x 8mm;