Тиристор BTW27/600R ORIGINAL
14-ДНЕВНО БЕЗПЛАТНО И ЛЕСНО ВРЪЩАНЕ
Ако получите днес, последният ден за връщане на този артикул ще бъде 27 май
Сигурно плащане чрез:
Наложен платеж Pay with Visa Pay with Mastercard Pay with bank transfer Pay with bank transfer
Доставка до всяка точка на света:
Статус
В наличност
Магазин: София, Младост 4
Налично количество
1
Състояние
NEW / НОВ
Описание
Thyristor 500V 5A 5MA, BTW27-600R BRW24-600RSCR 5A 600V EQUIVALENTE 2N4101,
Код на продукта
BTW27/600R TO-66
Баркод
048987
Марка / Производител
STM
АНАЛОГИЧНИ ПРОДУКТИ
2N4101 TO-66
Тиристор 2N4101 TO-66
THYRISTOR 600V 8A 30mA;TO-213AA;
BTW27/600R TO-66
Тиристор BTW27/600R ORIGINAL
Код: BTW27/600R TO-66