TK15A60D TO-220F
14-ДНЕВНО БЕЗПЛАТНО И ЛЕСНО ВРЪЩАНЕ
Ако получите днес, последният ден за връщане на този артикул ще бъде 27 май
Сигурно плащане чрез:
Наложен платеж Pay with Visa Pay with Mastercard Pay with bank transfer Pay with bank transfer
Доставка до всяка точка на света:
Статус
В наличност
Магазин: София, Младост 4
Налично количество
10+
Състояние
NEW / НОВ
Ампераж (A)
15
Волтаж (V)
600
Корпус
TO-220F
Описание
MOS-N-FET 600V 15A Rds(on):450mohm, 0.45ohm 50W, 40W ,
Код на продукта
TK15A60D TO-220F
Баркод
054008
Марка / Производител
TOSHIBA
АНАЛОГИЧНИ ПРОДУКТИ
TK15A60D TO-220F
Tранзистор TK15A60D TO-220F
Код: TK15A60D TO-220F
TK13A65D TO-220F
Транзистор TK13A65D TO-220F
MOS-N-FET Vdss=650V Idss=13A Rds(on)=0.32Ohm R;40W ;